Categorized | Naša téma, Tipy a rady

Maximálna efektivita a úspora priestorov pre reštauračné zariadenia – to ponúka nový servítkový zásobník Tork Xpressnap Fit

09. 03. 2020 - tengu

Špecialista na trhu s hygienickým vybavením, značka Tork, rozšíril svoju úspešnú sériu zásobníkov servítok Tork Xpressnap®. S novým produktom Tork Xpressnap Fit chce osloviť predovšetkým potravinársky priemysel. Nový systém ponúka doposiaľ najkompaktnejší zásobník servítok, vhodný najmä pre prevádzkovateľov menších reštaurácií a kaviarní.

Tork Xpressnap® ponúka moderný vzhľad, je navrhnutý tak, aby sa dokonale hodil do menších zariadení a kaviarní a šetril prevádzkovateľom čas na údržbu aj priestory. Vďaka tomuto systému môžu zariadenia znížiť spotrebu bežných skladaných servítok o viac než 50 percent.

Vysoký štandard hygieny a zníženie množstva odpadu

Hlavnou výhodou nového produktu je okrem menšieho rozmeru najmä dávkovanie servítok. Inovovaný dávkovač umožňuje vziať si len jednu servítku bez nutnosti dotýkať sa ďalších, čo zvyšuje hygienu hostí, ktorí sa tak dotýkajú len tých servítok, ktoré použijú, čo znižuje ich plytvanie. „Testy ukázali, že personál nemusí plniť dávkovač tak často, ako tradičné zásobníky, takže sa viac času sústredí na jedlo a hostí. Chceme motivovať manažérov, aby riešili aj zdanlivé detaily prevádzky reštaurácií a mysleli i na to, aké môže mať správny dávkovač servítok výhody v každodennom chode,“ dodáva Benedicte De Croon, riaditeľka produktového managementu Tapletop a Napkins v spoločnosti Tork.

Nový zásobník Tork Xpressnap Fit je navrhnutý tak, aby vyžadoval menej časté dopĺňanie servítok. Rovnako ako ostatné produkty zo série Xpressnap má aj tento zásobník prispôsobiteľný reklamný panel AD-a-Glance, kde môžu prevádzkovatelia zariadení osloviť svojich návštevníkov.

Viac informácií o produkte a konzultáciu zadarmo si môžu záujemcovia objednať na webových stránkach https://www.tork.sk/torksolutions/tork-xpressnap-fit.

„Stretávame sa s našimi zákazníkmi a vieme, že bojujú s časom a priestorom. Chceme im ponúknuť riešenie Tork Xpressnap Fit, ktoré nevyžaduje časovo náročnú údržbu, takže sa pracovníci reštaurácií môžu naplno venovať hosťom. Vďaka zníženej spotrebe servítok nevzniká toľko odpadu, ktorý je nutné vynášať. Prichádzame teda s riešením, ktoré je výhodné ako pre prevádzkovateľa reštaurácií, tak pre životné prostredie a v neposlednom rade aj samotných hostí prevádzkarní,“ hovorí Benedicte De Croon.

Tork®

Značka Tork ponúka produkty a služby profesionálnej hygieny zákazníkom po celom svete, od reštaurácií a zdravotníckych zariadení po kancelárie, školy a priemysel. Medzi naše výrobky patria dávkovače, papierové uteráky, toaletný papier, mydlo, servítky, papierové utierky, ale tiež softwarové riešenia pre upratovanie na základe analýzy a vyhodnotenia dát. Tork sa stal lídrom na trhu vďaka svojim odborným znalostiam v oblasti hygieny, funkčnému designu a udržateľnosti. Tork je globálna značka spoločnosti Essity a je oddaným partnerom zákazníkov vo viac než 110 krajinách. Aktuálne správy a inovácie spoločnosti Tork nájdete vždy na www.tork.cz.

Essity

Essity je globálnym lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Zameriava sa na zlepšovanie každodenného života prostredníctvom svojich produktov a riešení. Názov Essity vychádza z anglických slov „essentials“ a „necessities“ (základné potreby). Náš obchodný model je postavený na trvalej udržateľnosti a vytvára hodnoty pre ľudí aj pre prírodu. Essity obchoduje približne v 150 krajinách sveta pod značkami globálnych lídrov TENA a Tork, ale i s ďalšími silnými značkami ako sú JOBST, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Essity zamestnáva približne 47 tisíc ľudí. Čisté predaje sa v roku 2018 vyšplhali na cca 118,5 mld. SEK (11,6 mld. EUR). Ústredie spoločnosti Essity sa nachádza vo švédskom Stockholme. Spoločnosť je kótovaná na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na www.essity.com.

Nie je možné vkladať komentáre

Rubriky

Archiv

essay writing service best