Categorized | Cestovanie

Prechod na dátovo riadené upratovanie je vďaka Tork Vision Cleaning jednoduchšie ako kedykoľvek predtým

07. 03. 2022 - tengu

Tork, značka spoločnosti Essity, predstavila v roku 2014 prvý priekopnícky systém na upratovanie založený na dátach. V tom čase išlo o jedinečné inovatívne riešenie, ktoré malo správcom objektov a externým upratovacím firmám pomôcť zvýšiť efektivitu upratovania a lepšie koncentrovať  svoje sily. Pandémia koronavírusu priniesla zvýšenie požiadaviek na kvalitu upratovania, efektivitu práce a úroveň hygieny, a to núti celé upratovacie odvetvie zvládať viac práce s rovnakými, alebo dokonca menšími prostriedkami. Prechod na dátovo riadené upratovanie tomu môže významne napomôcť.

Na základe svojich bezkonkurenčných skúseností s dátovo riadeným systémom upratovania a spätnej väzby od stoviek spokojných zákazníkov teraz Tork predstavuje rozšírenú ponuku nazvanú Tork Vision Cleaning.

Aby upratovací manažéri zistili, kedy a kde je v ich zariadeniach potrebné upratať, môžu vďaka digitalizácii upratovacích systémov využívať dáta v reálnom čase a podľa toho upraviť upratovacie protokoly. Podľa údajov získaných od zákazníkov spoločnosti Tork prechod na upratovanie založený na dátach pomohol:

 • Ušetriť pri upratovaní vyše 20 % času.1
 • Zabezpečiť, že zásobníky sú 99 % času2 doplnené.
 • Obmedziť kontrolu zásobníkov o 91 %, čo ročne ušetrí stovky pracovných hodín personálu.3
 • O 30 % zvýšiť spokojnosť zákazníkov.4

„V priebehu rokov si naši zákazníci uvedomili, že dátovo riadené upratovanie prináša množstvo výhod, okrem iného napríklad efektívnejšie obsadzovanie pracovných pozícií, rýchlejšie vupratovanie a jeho optimálnu frekvenciu,“ hovorí Charishma Kothari, riaditeľka Essity pre služby a riešenia. „Vďaka dátam získaným v reálnom čase dokázali naši klienti zmeniť spôsob práce a dosiahnuť lepšie výsledky, pretože umožnili svojim upratovacím tímom pracovať efektívnejšie. V aktuálnom zákazníckom prieskume sto percent respondentov uviedlo, že im dátovo riadené upratovanie pomáha zlepšiť hygienu v ich zariadení a 85 percent uviedlo, že im pomohlo zaistiť bezpečnejšie prostredie počas pandémie covidu-19.“5

Zlepšenie nebolo nikdy jednoduchšie

S ohľadom na svoje potreby a požiadavky si zákazníci môžu vybrať z troch systémov upratovania založeného na dátach. Tork Vision Cleaning využíva počítadlá vstupov a pripojených zásobníkov, a to upratovačom a upratovacím manažérom poskytuje prístup k údajom o okamžitých potrebách v reálnom čase. Zahŕňa všetko, čo títo profesionáli potrebujú, aby sa dátovo riadené upratovanie stalo integrovanou súčasťou ich práce:

 • Hardvér v podobe počítadiel vstupov, záznamových brán a najväčšej ponuky zásobníkov pripojených na Internet vecí na trhu spolu so širokou ponukou náplní podľa potrieb akéhokoľvek zariadenia.
 • Softvér pre upratovací manažment, ktorý zobrazuje zhromaždené dáta na stolných počítačoch, tabletoch alebo smartfónoch, uľahčuje tvorbu reportov a ďalšie administratívne úkony.
 • Program pre onboarding a vyhodnocovanie, ktorý zahŕňa inštaláciu, školenia, podporu a vyhodnotenie obchodnej hodnoty.

„Osemdesiat percent našich zákazníkov uviedlo, že vďaka používaniu Tork Vision Cleaning klesol počet sťažností, a to dokazuje hodnotu nášho systému. Všetci naši zákazníci naše digitálne riešenie odporúčajú.6 Pomohlo im zaistiť nový hygienický štandard počas pandémie a pripraviť sa na budúcnosť zavedením prísnejších noriem a prijatím kompetentného personálu,“ dodáva Kothari.

Zistite viac o tom, ako Tork podporuje firmy v zaistení nového štandardu hygieny. Navštívte https://www.tork.co.uk/services/solutions/vision-cleaning/.

Poznámky:

 1. Merané na 13 tisícoch pripojených zásobníkov od júna do decembra 2019 so zameraním na čas, počas ktorého je zásobník v statuse prázdny v porovnaní s celkovým časom.
 2. Založené na spätnej väzbe od zákazníkov ku kontrolám zásobníkov v priebehu šiestich mesiacov pred inštaláciou a po inštalácii Tork EasyCube® (od júna do decembra 2019). Merané v šestnástich zariadeniach pripojených na Tork EasyCube s časom potrebným na kontrolu jedného zásobníka priemerne 20 sekúnd.
 3. Založené na zdokumentovaných výsledkoch dosiahnutých tromi zákazníkmi, ktorí používali Tork EasyCube. Merané pred a po zavedení.
 4. Meranie spokojnosti zákazníkov v dvoch Tork EasyCube umyvárňach a dvoch tradične vybavených a udržiavaných umyvárňach na výstave ISSA/Interclean v máji 2016.
 5. Založené na štúdii spracovanej v apríli 2021 medzi 34 zákazníkmi, ktorí používajú súčasný Tork Vision Cleaning v Európe a Severnej Amerike.
 6. Založené na štúdii spracovanej v apríli 2021 medzi 34 zákazníkmi, ktorí používajú súčasný Tork Vision Cleaning v Európe a Severnej Amerike.

Poznámka: Systém Tork Vision Cleaning bol v minulosti známy pod názvom Tork EasyCube. Funguje vo vybraných európskych krajinách.

Nie je možné vkladať komentáre

Rubriky

Archiv

essay writing service fast