Categorized | Cestovanie

Tork predstavuje nové rúška

10. 05. 2021 - tengu

V reakcii na zvýšený dopyt po tvárových rúškach a nutnosť nosiť ich v pracovnom prostredí predstavuje Tork nový rad vysoko kvalitných rúšok. Rozšírenia už teraz širokej škály zdravotníckych a hygienických produktov má za cieľ ešte lepšie pomáhať firmám splniť očakávania týkajúce sa vyššieho hygienického štandardu. Štúdia Essentials Initiative, ktorú si nechali spracovať Tork a Essity, a ktorá má 10 tisíc respondentov z 10 krajín, potvrdila, že ľudia majú vyššie nároky na hygienický štandard na verejných miestach, najmä v nemocniciach (77 %) a reštauráciách (60 %)

Kým podniky po celom svete znovu otvárajú alebo premýšľajú, ako svoju činnosť rozšíriť, tvárové masky zostávajú súčasťou každodenného života. Vo výrobných závodoch s veľkou koncentráciou zamestnancov môže prenos choroby znamenať aj prerušenie prevádzky. V pohostinských zariadeniach zvyšuje dodržiavanie hygienických predpisov dôveru zákazníkov. A v zdravotníckom prostredí, kde zdravotnícky, upratovací a administratívny personál stojí často v prvej línii, je prevencia zásadný krok na zabezpečenie kvality starostlivosti a zabránenia šírenia infekcií.

Ak chceme zabrániť šíreniu infekcií, je nevyhnutné, aby rúška mali dostatočnú kvalitu a boli otestované v súlade s príslušnými normami.

Na základe týchto zistení pridal Tork do svojej ponuky dva druhy rúšok: Tork Protective Type II a Tork Medical Type IIR. Všetky rúška Tork zodpovedajú štandardu EN 14683:2019 a sú navrhnuté tak, aby znižovali riziko prenosu infekcie od nositeľa na iné osoby. Navyše sú rúška Tork Type IIR v ponuke v dizajnoch s gumičkami za uši aj so zaväzovaním okolo hlavy. Zároveň sú vodoodolné (odolajú viac ako ≥ 16 kPa, ako stanovuje predpis EN 14683)

Rúška Tork Protective Type II sú v ponuke v balení po desiatich kusoch, aby sa dali ľahko distribuovať medzi zamestnancov. Rúška Tork Medical Type IIR sú kompatibilné so zásobníkmi rúšok Tork H2 a H3. Prípadne je možné masky distribuovať v jednotlivých baleniach s perforovaným obalom.

„Rúška by sa mali nosiť správne nasadené a mali by zakrývať tvár od nosa až pod čeľusť. Tiež je dôležité umývať si alebo dezinfikovať ruky pred nasadením aj po zložení rúška,“ upozorňuje Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager spoločnosti Tork.

Nie je možné vkladať komentáre

Rubriky

Archiv

fast essay writing services