Categorized | Cestovanie

Vďaka firme Tork je prostredie na pracovisku hygienickejšie a bezpečnejšie

19. 05. 2022 - tengu

Balíček Tork Hygiena v kanceláriách obsahuje na mieru pripravené produkty, služby, nástroje a podporu, ktoré pomôžu manažérom upratovania vytvoriť čisté, hygienické pracovisko a zaistiť, že sa ľudia pri návrate do kancelárie budú cítiť bezpečne.

Zlepšenie kvality upratovania a hygieny bez zníženia efektivity prevádzky je pre správcov budov a spoločnosti poskytujúce upratovacie služby ešte dôležitejšie ako kedykoľvek predtým1. Minuloročný prieskum ukazuje, že 80 % verejnosti očakáva, že verejné toalety budú teraz bezpečnejšie a hygienickejšie ako pred COVID-192. Hybridné pracovné modely a väčší dôraz na hygienu v spoločných priestoroch navyše robia prácu manažérov kancelárskych budov ešte zložitejšou, a to najmä preto, že nároky na upratovanie a hygienu sa výrazne líšia podľa toho, koľko zamestnancov v danom momente kanceláriu používa.

Aby manažéri upratovania splnili tieto požiadavky, ponúka im Balíček Tork hygiena v kanceláriách produkty, služby, nástroje a podporu, ktoré im umožnia zaistiť bezpečnú prevádzku kancelárií. Počíta aj s týmito aktuálnymi témami:

  • ako flexibilné kancelárie a hybridné pracovné modely vytvárajú nové výzvy v oblasti hygieny
  • ako môžu správcovia budov podporovať nové spôsoby umývania rúk a upraviť čistenie povrchov v spoločných priestoroch

Balíček Tork hygiena v kanceláriách pomáha manažérom upratovania zároveň posilniť udržateľnosť bez kompromisov v oblasti hygieny a bezpečnosti. Všetky produkty a služby v balíčku sú navrhnuté a vyrobené šetrne k životnému prostrediu a zdrojom surovín. Podporujú efektívnu spotrebu, zníženie emisií uhlíka a nižšie množstvo odpadu vďaka inováciám, ako sú jednorazové dávkovanie a komprimované náplne. Tork Paper Circle®, prvá služba recyklácie papierových uterákov na svete, pomáha správcom budov splniť ciele v oblasti udržateľnosti znížením množstva odpadu až o 20 %3 a znížením emisií uhlíka pri papierových uterákoch minimálne o 40 %4.

Odborníci spoločnosti Tork pomáhajú hľadať príležitosti na zlepšenie hygieny

Ako globálny líder v oblasti profesionálnej hygieny ponúka Tork bezplatné konzultácie v oblasti hygieny so špecializovanými a vyškolenými hygienickými poradcami. Konzultácia pomáha správcom budov zlepšiť nielen kvalitu upratovania a hygieny, ale aj efektivitu prevádzky a udržateľnosti.

„Ľudia už nehodnotia svoje zamestnanie iba podľa tradičných zamestnaneckých výhod a hodnôt, ale aj podľa toho, ako zaisťuje zdravie a príjemné prostredie na pracovisku – preto v rámci balíčka ponúkame odborné hygienické poradenstvo. Naši skúsení hygienickí poradcovia spoločne so zákazníkom rozanalyzujú aktuálne hygienické opatrenia a pokúsia sa nájsť priestor na zlepšenie,“ hovorí Anna Königson Koopmans, Marketing Director Commercial, Essity.

Na základe informácií prichádzajú konzultanti pre hygienu Tork s jasnými odporúčaniami a navrhujú riešenia, ktoré pomôžu naplniť potreby zákazníkov a zaistiť vynikajúcu úroveň hygieny. Konzultácia môže prebiehať na mieste alebo virtuálne.

Zistite viac tu:

Nie je možné vkladať komentáre

Rubriky

Archiv

essay writing service the